HAKKIMIZDA

Eğitim, bilişim ve tasarım odaklı kurulan bir şirket olarak eğitim dünyasında dönüşümün öncüsü olmak ve geleceğin öğrenme deneyimini şekillendirmek hayaliyle yola çıktık.

Ortaya koyacağımız tüm işlerimizde prensip olarak inovasyon ve sadeliği temel aldık. Öğrenci ve öğretmenlerin potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmalarına ve 21. yüzyıl becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için yenilikçi çözümler sunmayı misyonumuz olarak belirledik.

Eğitimde teknolojinin gücünü kullanarak erişebilirlik, kişiselleştirme ve etkileşimi bir araya getiren çözümlerimizle, her öğrencinin öğrenme sürecinde başarılı olmasına katkıda bulunmak istiyoruz. Bireye uyarlanmış öğrenme ve yapay zeka algoritmalarıyla donatılmış öğrenme platformumuzda, öğrencilerin güçlü yönlerini keşfetmelerine ve zayıf yönlerini geliştirmelerine olanak sağlamak istiyoruz.


Dr. Öğr. Üyesi Gürsu Aşık
Kurucu Ortak & İş Geliştirme ve Strateji Yöneticisi

Lisans ve yüksek lisans eğitimini 2009'da Boğaziçi Üniversitesi'nde, doktora eğitimini ise 2015'de Marmara Üniversitesi'nde matematik öğretmenliği programında tamamladı.

Metatips'e ilham kaynağı olan öğrencilerin problem çözme becerilerini geliştirme odaklı doktora çalışması ile en iyi araştırma ödülü aldı.

"Çocuk Nasıl Düşünür?" sorusunu her zaman çalışma odağında tutarak, 2007 yılından itibaren bireylerin düşünme becerilerini geliştirme ve değerlendirme çalışmalarına ulusal ve uluslararası alanda devam etmektedir.

Eren Dedeleroğlu
Kurucu Ortak & Sanat Direktörü

Lisans eğitimini 2007'de Marmara Üniversitesi grafik bölümünde tamamladı.

TBWA, Tema, Turkcell, Goethe Institut, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı(TGA), Ülker, Nissan, Nestle, Arzum gibi birçok önemli marka, firma ve sivil toplum kuruluşu ile çalışmalar gerçekleştirdi.

Oyun sektörü ve reklam-tasarım projelerinde sanat direktörü, Game-Concept Artist ve UI Designer olarak çalışmalarına ulusal ve uluslararası alanda devam etmektedir.